Aleksandra Grysz została Miss Warmii i Mazur 2017. Pełna relacja wideo z wyborów.

0
Aleksandra Grysz została Miss Warmii i Mazur 2017 roku. 21-letnia piękność pochodzi z Iławy, a na co dzień studiuje w Warszawie.

W minioną sobotę w olsztyńskim Hotelu Kopernik już po raz dwudziesty siódmy osiemnaście kandydatek walczyło o tytuł Miss Warmii i Mazur oraz wyjazd na konkurs międzynarodowy i reprezentowanie Polski oraz województwa.

Pretendentki do tytułu najpiękniejszej na Warmii i Mazurach podczas uroczystej gali zaprezentowały się m.in. w strojach wieczorowych, sukniach koktajlowych i kostiumach kąpielowych. Duże ożywienie wśród licznie przybyłej publiczności wzbudził pokaz olsztyńskiego salonu „Anett”, który niczym nie ustępował widowiskiem listopadowemu pokazowi Victoria’s Secret w Szanghaju.

Galę poprowadził prezenter telewizyjny znany między innymi z „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki. Wśród występujących na scenie znaleźli się tancerka samby Katarzyna „Kashira” Stocka i iluzjonista Adrian Pruski. Wśród licznie zgromadzonej publiczności mogliśmy spotkać laureatki z lat ubiegłych w tym Monikę Ciołkowską – Miss Warmii i Maur 2016, Monikę Kościuszkiewicz – Miss Warmii i Mazur 2007, Ewę Wasilewską – Miss Warmii i Mazur 2006 oraz jedyną jak dotąd z regionu, Miss Polski Nastolatek Magdalenę Krzywdę.

 

Nowa Miss Warmii i Mazur Aleksandra Grysz ma 21 lat, 175 cm wzrostu i pochodzi z Iławy. Studiuje na 3 roku zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem. Poza nauką prowadzi zajęcia fitness na trampolinach.

Wyniki wyborów Miss Warmii i Mazur 2017:

Miss Warmii i Mazur – Aleksandra Grysz
I Wicemiss Warmii i Mazur – Patrycja Sobocińska
II Wicemiss Warmii i Mazur – Adrianna Jaros
III Wicemiss Warmii i Mazur – Daria Patka
Miss Publiczności – Karolina Marczyńska
Miss Bikini – Vanessa Krucinska
Miss Foto – Ewelina Krzak
Miss Internautów – Dominika Bilska
Miss Azulena – Maria Płatek

 

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z gali Miss Warmii i Mazur

 Zobacz wszystkie wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here