Sesje rodzinne + fotoksiążka GRATIS.

0

Sesje rodzinne to wspaniała pamiątka na całe życie. Oferta skierowana jest do całych rodzin które chcą uwiecznić swoje szczęśliwe chwile. Zwłaszcza tam gdzie są małe dzieci, które tak szybko rosną. Do pamiątek z dzieciństwa zawsze najchętniej się wraca. Jednak nie zawsze pamiętamy, żeby sobie i swoim dzieciom takie zdjęcie zrobić. Ale również tam gdzie są ludzie starsi, którzy mają bardzo mało profesjonalnych zdjęć. Dobrze jest mieć na pamiątkę zdjęcie dziadków jak są zdrowi i uśmiechnięci. 

Promocja sesja rodzinna + fotoksiążka w cenie 200zł

Wielką popularnością cieszą się też sesje zdjęciowe tzw. „ciążowe”. Wykonywane w trakcie trwania ciąży.

Sesje rodzinne najlepiej wykonywać we własnym domu lub w miejscach w których czujemy się najlepiej.

Cena takiej usługi uzależniona jest od szczegółów i oczekiwań sesji.

Niemniej jednak cena minimalna to 150zł za godzinę oraz 50 zł za każde zdjęcie wybrane do realizacji (tzn. umawiamy się na sesję, podczas której zostanie zrobione np. 200 zdjęć, klient z tych wszystkich zdjęć wybiera te które mu odpowiadają i tylko za te płaci). Można zamówić również wykonanie foto książki. W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr Oczywiście to tylko propozycja i wszystko ustalamy indywidualne.

Podane ceny są kwotami netto.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 663-202-638, lub przez adres email: biuro@wmtv.pl Pozdrawiam Krzysztof Szydłowski. Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

  Zobacz wszystkie wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here