Reklama auto komis w postaci zdjęć lub filmu

0

Reklama auto komis w postaci zdjęć lub filmu oferta skierowana do osób które chcą sprzedać samochód. Wykonam  mini sesję fotograficzną lub wideo reklamę dla sprzedawanego samochodu. Profesjonalne zdjęcia czy reklama wideo z pewnością bardziej zainteresuje przyszłych klientów. Dzięki temu konkurencja która robi zdjęcia z „komórki” zostanie daleko w tyle.

Reklama foto w cenie 50zł: do 5 sztuk zdjęć pokazujące samochód na sprzedaż z jak najlepszej strony, przygotowane do publikacji w internecie (sposób i rodzaj zdjęć wcześniej ustalamy). Zdjęcia przekazane w formie elektronicznej na e-mail.

Sesja wideo w cenie 50zł: do 1 minuty reklamy wideo pokazujące samochód na sprzedaż z jak najlepszej strony, przygotowane do publikacji w internecie (sposób i rodzaj zdjęć wcześniej ustalamy). Reklama wideo przekazana w postaci pliku na e-mail.

WAŻNE: zarówno na zdjęciach oraz reklamie wideo znajduje się moje logo.

W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr. Oczywiście to tylko propozycja i wszystko ustalamy indywidualne.

Podane cenny są kwotami netto.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 663-202-638, lub przez adres email: biuro@wmtv.pl Pozdrawiam Krzysztof Szydłowski. Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

  Zobacz wszystkie wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here