Reportaż fotograficzny ze ślubu i wesela – fotoksiążka GRATIS.

0

Reportaż fotograficzny ze ślubu i wesela + fotoksiążka gratis. Reportaż mający na celu udokumentowanie i przekazanie na zdjęciach całej szczęśliwej i wesołej atmosfery która panuje w dniu ślubu. Reportaż fotograficzny rozpoczynam od przygotowań po przez ceremonię zaślubin a kończę po oczepinach. Ze względu na duże doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt mogę zagwarantować że Państwo Młodzi oraz zaproszeni goście będą zadowoleni z moich usług.

W czasie reportażu wykonuję zdjęcia nie tylko Parze Młodej, ale też dla wszystkich gości. Zdjęcia grupowe, z rodzicami,  indywidualne. Ilość wykonanych zdjęć bez limitu. 

Oddaję minimum 200 wybranych zdjęć w formie cyfrowej, poddanej autorskiej obróbce w programie graficznym, dostarczone w formie elektronicznej lub link do ściągnięcia zdjęć. Pliki ze zdjęciami są przygotowane do wydruku w dowolnym laboratorium fotograficznym.  

Fotoksiążka GRATIS

Reportaż fotograficzny ze ślubu i wesela + fotoksiążka gratis – 1800zł. W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr. Oczywiście to tylko propozycja i wszystko omawiamy indywidualne.

W przypadku gdy Państwo Młodzi życzą sobie dodatkowego fotografa (zalecane przy bardzo dużych imprezach) cena 50% stawki podstawowej.

Podane ceny są kwotami netto.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 663-202-638, lub przez adres email: biuro@wmtv.pl Pozdrawiam Krzysztof Szydłowski. Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

  Zobacz wszystkie wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here