Filmowanie ślubu i wesela kamerzysta

0
Filmowanie ślubu i wesela. Oferta filmowania w tym samym dniu co dzień ślubu. Godzinę rozpoczęcia filmowania ustalam wcześniej z Państwem Młodych. Bez względu  czy zaczynam od przygotowań czy od samej ceremonii zaślubin cena się nie zmienia. W cenie standardowej może być wykonany teledysk np. z sesji fotograficznej lub jako oddzielny klip (jeżeli jest w tym samym dniu co ślub).

Staram się wcześniej wszystko ustalić w jakim klimacie ma być zrobiony film, jak długi, msza, życzenia, wesele, zabawy itp. Do każdego filmu podchodzę indywidualnie i dostosowuję się do gustu Państwa Młodych.

W przerwach gdy nie filmuję mogę robić zdjęcia, nie tylko dla Państwa Młodych ale również dla wszystkich gości bez limitu zdjęć. Zdjęcia oddaję w formie cyfrowej w cenie filmu.

Ostatnio ciekawą nowością jest zmiksowanie zwykłego standardowego filmu weselnego z reportażem. Polega to na tym że razem ze mną jest dodatkowa osoba z mikrofonem jako reporter, której zadaniem jest komentowanie przebiegu wesela na żywo, robienie wywiadów, zachęcanie do składania życzeń. Rodzaj TV ślubnej. Film jest bardziej dynamiczny i nieprzewidywalny.

W przypadku zdecydowanie się na reportera dopłata 50% stawki standardowej.

Gotowy film oddaję po 14-20 dniach od momentu dostarczenia wszystkich materiałów, które mają być wykorzystane w filmie tzn. zdjęcia, muzykę, napisy itp. Film przekazuję w formie elektronicznej lub jako link do pobrania filmu. Nie oddaję materiałów nie wykorzystanych oraz tzw. „żywca – przed obróbką”

Do wyboru dwie opcje filmowania: 

1). Filmowanie ślubu i wesela film zmontowany w/g zaleceń Pary Młodej oraz moich autorskich pomysłów – cena 2500zł. W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr. Oczywiście to tylko propozycja i wszystko omawiamy indywidualne.

2). Filmowanie ślubu i wesela, film bez montażu – cena 900zł. Oddaje cały materiał wideo jaki nagrałem. Można samemu zmontować film, lub oglądać tak jak się nagrało. Koszt takiej usługi – 900zł. Materiał wideo zgrywam na nośnik Państwa Młodych (możliwość oddania filmu na koniec wesela. Już na poprawinach możecie oglądać film ze ślubu i wesela.

W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr. Oczywiście to tylko propozycja i wszystko omawiamy indywidualne.

Podane ceny są kwotami netto.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 663-202-638, Krzysztof Szydłowski lub przez adres email: biuro@wmtv.pl  Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

 

  Zobacz wszystkie wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here