Komunia Święta i Studniówka. Filmowanie lub fotografowanie

0

Komunia Święta i Studniówka. Filmowanie lub fotografowanie: oferta ustalana indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia. 

Preferuję dwa rodzaje wyceny.

Pierwszy sposób wyceny: w zależności od ilości zamawianych kopii. Wtedy to ja zajmuję się przygotowaniem każdej kopii dla zamawiającego. (Płatność następuje za wszystkie kopie, a a nie za każdą oddzielnie) Tzn. zamawiacie 10 sztuk ja je wyceniam i pobieram opłatę za całe 10 sztuk (nie jeżdżę do każdego klienta indywidualnie z jego kopią) 

Drugi rodzaj wyceny: ustalamy konkretną kwotę za wykonanie usługi, ja oddaję jedną kopię i to już po stronie rodziców jest wykonanie kopii dla pozostałych.  

Przy tego typu usługach oferuję film, reportaż fotograficzny, sesje fotograficzną lub foto książkę.

W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr. Oczywiście to tylko propozycja i wszystko omawiamy indywidualne.

Podane ceny są kwotami netto.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 663-202-638, lub przez adres email: biuro@wmtv.pl Pozdrawiam Krzysztof Szydłowski. Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

 
 

 
Zobacz wszystkie wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here