Czy Iza z Olsztyna będzie odsłaniała literki w kole fortuny?

0

Nowi prowadzący Koło Fortuny to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji na świecie. Czy Rafał z Izą to dobra para, żeby zrobić show?

Już we wrześniu u boku Rafała Brzozowskiego zadebiutuje na antenie Dwójki jako druga prowadząca teleturniej „Koło Fortuny” – Izabella Krzan, Miss Polonia 2016. O jej nowej roli poinformowano w wydaniu programu „Pytanie na Śniadanie”. (fot. TVP) 
Izabella Krzan została w 2016 roku Miss Polonia dzięki czemu reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2016 na Filipinach, nie zakwalifikowała się jednak do finałowej trzynastki. W 2014 roku została III Wicemiss Warmii i Mazur. W przeszłości uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski. Była także gospodynią magazynu „Lajk!” emitowanego w TVP2.
 
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=EjkrdYy7zCQ[/embedyt]
 
Prowadzących „Koło Fortuny” wiele łączy. Doświadczenie telewizyjne, młodość, zamiłowanie do sportu. Stworzą zaskakujący duet, który sprawi, że teleturniej Dwójki będzie tętnił wigorem i pozytywną energią. Widzów czeka doskonała rozrywka i emocjonująca rywalizacja. Program powróci w zupełnie nowej odsłonie, m.in. z elementami muzyki na żywo. Koło Fortuny to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji na świecie. Widzom Dwójki znany jest z lat 1993-1998 i 2007-2009. Był to wówczas niekwestionowany hit Telewizji Polskiej.
 
źródło: TVP
Izabella Krzan (ur. 14 lutego 1995 w Olsztynie) – polska modelka, Miss Polonia 2016
 
Zobacz wszystkie wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here