piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnio dodane

Sesja ciążowa – pamiątka na lata, czy fanaberia?

Wiele kobiet decyduje się obecnie na sesje ciążowe. Jest to świetna pamiątka na długie lata. Niestety niektóre z pań twierdzą, że jest to jedynie fanaberia, a zdjęcia zostaną rzucone w kąt. Czy jest to prawda?

Zalety sesji ciążowej

Kobieta w ciąży czuje się niesamowicie. To nowe życie, które rozwija się w kobiecie, zasługuje na to, aby dać swojej mamie jeszcze więcej radości. Zazwyczaj fotograf wykonuje kilka zdjęć w plenerze, po czym pokazuje je klientce. To ważne, aby zdjęcia były piękne i delikatne. Niektóre kobiety w ciąży w ten sposób pragną poradzić sobie z kompleksami. Niestety wiele kobiet traci swoje dzieci, co jest dla nich traumatycznym wydarzeniem. Wtedy zdjęcia ciążowe przypominają im o utraconym dziecku. Z jednej strony ma to swoje plusy i minusy, jednak w i wielu przypadkach ułatwia to etap żałoby. To jedyna pamiątka, która pozostaje kobiecie po utraconym dziecku. Fotografia ciążowa jest więc nie tylko modna, ale i przydatna.

Wady sesji ciążowej

Niestety sesja ciążowa wiąże się z dużymi kosztami. Może ona kosztować nawet kilkaset złotych. Oczywiście jest to uwarunkowane lokalizacją i rodzajem sesji. To również konieczność poświęcenia na sesję swojego cennego czasu. Kobiety często w ten sposób dają sobie prezenty.

Jak przygotować się na sesję ciążową?

Zazwyczaj taka sesja odbywa się z samego rana, kiedy światło jest najlepsze. Warto zakupić piękną, długą, koronkową suknię, w której cała kobieta będzie prezentowała się niczym nimfa. Odpowiednia stylizacja jest bardzo ważna, aby zdjęcia wyszły efektownie. Koniecznie trzeba również zakupić kolorowy wianek. Ciężarna musi jeszcze zapakować wszelkie niezbędne rzeczy, które sprawią, że w chwilach dyskomfortu spowodowanego noszeniem dziecka, będzie mogła odpocząć i się zrelaksować. Wielu fotografów ma również swoje wizażystki, które dbają o piękny wygląd modelki i sprawiają, że czuje się ona świetnie.

Podsumowanie

Podsumowując, sesje ciążowe mają wiele zalet. To niesamowita pamiątka i impuls, aby kobieta w ciąży czuła się jeszcze lepiej. To jeden z najważniejszych etapów życia kobiety, dlatego warto mieć pamiątkę. To świetny pomysł dla osób, których nie stać na tego typu atrakcję. Wiele koleżanek w ten sposób obdarowuje się na baby shower. Sesja brzuszkowa to świetny pomysł.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Latest Posts