Magdalena Bieńkowska, dziewczyna z Mikołajek reprezentuje Polskę na Miss World w Chinach. Wystąpi w sukni Violi Piekut.

0
Już 19 października Magdalena Bieńkowska – Miss World Poland 2017 wylatuje do Chin, aby reprezentować nasz kraj w tegorocznej edycji konkursu Miss World.

Magdalena podczas trwającego pięć tygodni zgrupowania odbędzie spotkania z jury konkursu, uczestniczyć będzie w akcjach charytatywnych oraz wycieczkach prezentujących uroki Chin. Czas pobytu to również spora liczba prób do gali finałowej.

Ten najważniejszy występ naszej reprezentantki podczas finałów to prezentacja w sukni wieczorowej, w której nowo wybrana miss otrzymuje koronę Miss World. Te zdjęcia z tego wyjątkowego momentu są prezentowane przez media na całym świecie, a miss i jej suknia stają się tematem nr 1!

Magdalena Bieńkowska w sukni zaprojektowanej przez Violę Piekut

Magdalena zaprezentuje się w bajkowej kreacji zaprojektowanej przez polską projektantkę – Violę Piekut. Suknię w kroju księżniczki, zdobią delikatne hafty i mnóstwo kamieni Swarovskiego.

Viola Piekut oraz Magdalena Bieńkowska podczas przymierzania sukni.

Magdalena Bieńkowska – Miss Polski 2015, jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Biegle mówi po angielsku. Na co dzień współpracuje również z NEW STAGE Model Management, gdzie ma okazję realizować swoją kolejną pasję, jaką jest modeling. Żyje aktywnie – uwielbia podróżować i grać w tenisa. Chętnie poznaje nowe miejsca, ludzi i inne kultury, ale w wolnych chwilach z przyjemnością wraca do rodzinnych Mikołajek. Otwarcie przyznaje, że nie przepada za gotowaniem, a jej słabością są słodycze!

Źródło: Miss Polski, fot. Dorota Tyszka

 

 

 
 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj