piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnio dodane

NIGHT POWER w Olsztynie odbędzie się na dachu Galerii Warmińskiej

TEGOROCZNA EDYCJA IMPREZY NIGHT POWER BĘDZIE TROCHĘ INNA NIŻ DOTYCHCZASOWE

Ze względu na wiele inwestycji w naszym mieście nie jesteśmy w stanie zorganizować wyścigów na ulicy, dlatego w tym roku organizujemy dla Was wielkie motoryzacyjne widowisko na dachu Galerii Warmińskiej! Największą atrakcją imprezy będzie drifting w stylu “Szybkich i Wściekłych Tokyo Drift” na specjalnie przygotowanej trasie na dachu Galerii – ale uwaga w tym roku trasa będzie dłuższa! Strefa driftu zostanie opanowana przez najlepszych polskich drifterów, a cały park maszyn zostanie przygotowany tak, że poczujecie się jak w alei serwisowej największych torów wyścigowych. Oczywiście zostajemy wierni nocnym klimatom dlatego ostatnia część imprezy odbędzie się po zmroku.

 

Termin imprezy nie jest przypadkowy – 2-go czerwca zapraszamy Was do wspólnego świętowania Dnia Dziecka – z tej okazji przygotowujemy mega strefę z mega atrakcjami dla dzieci, w której głównym tematem będzie oczywiście motoryzacja! Aby odpowiednio uczcić ten dzień wszystkie dzieci do 14 roku życia wchodzą na teren imprezy za darmo a wszystkie atrakcje w strefie dla dzieci również będą DARMOWE! ?

NIGHT POWER TO RÓWNIEŻ TARGI MOTORYZACYJNE, WYSTAWA EGZOTYCZNYCH SUPER CARÓW I AUT WYŚCIGOWYCH ORAZ NOWINEK ZE ŚWIATA MOTORSPORTU!
LOKALIZACJA IMPREZY: GALERIA WARMIŃSKA W OLSZTYNIE
UL. TUWIMA 26
12:00 OTWARCIE BRAM,
13:00 – 23:00 CZAS TRWANIA IMPREZY.
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM DODAMY WKRÓTCE.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Latest Posts