piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnio dodane

Miss Wenus – Kortowiada 2017 [ FILM ]

Wenus Show to organizowane co roku wydarzenie, którego zadaniem jest wybranie najpiękniejszej studentki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Wybory odbywają się podczas Kortowiady, czyli Najlepszych Juwenaliów w Polsce.

W tym roku w konkursie bierze udział 15 kandydatek, każda z nich reprezentuje swój wydział. Przygotowania rozpoczęły się już w lutym, składają się na nie przede wszystkim próby taneczne oraz trzy sesje zdjęciowe.

W tej edycji konkursu pierwsza z sesji odbyła się szklarni uniwersyteckiej, gdzie dziewczyny zostały sfotografowane w dwóch różnych pomieszczeniach i konwencjach. Druga sesja stanowi połączenie popartu i stylu sportowego, trzecia natomiast zostanie zrealizowana w tematyce patriotycznej.

Podczas wyborów kandydatki zaprezentują się przed publicznością w pięciu odsłonach. Wyjście główne zostanie zrealizowane w tematyce żołnierskiej, wyjścia w małych grupach będą miałby różne postacie: high heels, sexy dance, dancehall oraz hip-hop. W pozostałych wyjściach kandydatki zaprezentują się w bikini oraz w sukniach ślubnych.

Wenus Show co roku cieszy się dużą popularnością wśród studentów biorących udział w Kortowiadzie.

Jury wybiera spośród kandydatek Miss Wenus, Pierwszą i Drugą Vice Miss Wenus, Miss Beauty by Wosk na włos and Salsa Fit oraz Miss Publiczności, która zdobywa tytuł dzięki oddającym głosy.

źródło: kortowiada.pl

Najpiękniejszą studentką została Paulina Aranowska z Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa.

I Vice Miss: Beata Skowronek z Wydziału Nauk Społecznych
II Vice Miss: Dominika Seredzińska z Wydziału Nauk Ekonomicznych
Miss Beauty: Weronika Linde z Wydziału Biologii i Biotechnologii
Miss Publiczności: Agnieszka Kalisz z Wydziału

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Latest Posts