niedziela, 27 listopada, 2022

Ostatnio dodane

Prywatne sesje fotograficzne

Prywatne sesje fotograficzne: profesjonalne sesje zdjęciowe wykonuję w pełnym zakresie pozowania modelki czy też modela.
Tego typu sesje skierowane są do wszystkich osób nie tylko z branży „modelingu” ale również w celach prywatnych, pamiątkowych na portale społecznościowe czy też randkowe, również jako plakat lub kalendarz dla swojej „drugiej połówki” .
Zdjęcia mogą być wykonywane w dowolnym miejscu (nawet u Ciebie w domu). Jestem w pełni elastyczny i nie ma problemu z dostosowaniem się do wymagań klienta.

Zachęcam do skorzystania z usług współpracujących ze mną stylistami, wizażystami oraz fryzjerami dzięki ich pomocy efekt końcowy jest zdecydowanie lepszy.

Jeżeli jest taka potrzeba zapewniam pełną dyskrecję i zabezpieczenie poufności wykonywanych zdjęć. Na wszystkie zdjęcia spisywana jest odpowiednia umowa gwarantująca własność do zdjęć.

Gwarantuję przyjazną i pogodną atmosferą podczas sesji, dzięki czemu stres mija jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć.
Oferta skierowana zarówno do doświadczonych w sesjach jak i amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił przed obiektywem.
Cena takiej usługi uzależniona jest od szczegółów i oczekiwań sesji.

 

Uwaga promocja przy ciekawych sesjach 500zł za sesję + fotoksiążka GRATIS

W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr Oczywiście to tylko propozycja i wszystkie sesje omawiamy indywidualne.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego
tel. 663-202-638, Krzysztof Szydłowski lub przez adres email: biuro@wmtv.pl Siedziba firmy: Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie.
Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest Posts

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
57ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj