piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnio dodane

Wideo wizytówki – jako portfolio do agencji modelek, teledysków, na castingi.

Wideo wizytówka: jest to odmiana sesji fotograficznej w formie filmu promocyjnego modelki/modela. Klip promocyjny ma na celu pokazanie modelki/modela jak wygląda, mówi czy też się porusza. Zakres wykonania tego rodzaju filmu promocyjnego jest tak samo szeroki jak sesji fotograficznej.

Tego typu filmy promocyjne są niezbędne jeżeli ktoś myśli o pracy w branży foto-wideo w modelingu, teledyskach, wyborach, pokazach, pracy w telewizji itp. Wszystkie agencje zajmujące się rekrutacja wręcz wymagają posiadania wideo CV w różnych zakresach pozowania. Posiadanie własnego portfolio wideo oraz foto wykonanego prze zemnie zostawia daleko z tyłu Twoją konkurencję. Jest to profesjonalny sposób na przedstawienie swojego portfolio. 

Przykładowa wideo wizytówka:

Cena wideo wizytówki ustalana jest indywidualnie w zależności od wymagań klienta. Koszt standardowej wideo wizytówki to 500zł netto, (cena nie obejmuje usług typu fryzjer, makijaż itp). W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr. Oczywiście to tylko propozycja i wszystko ustalamy indywidualnie.

 

Tu możesz sprawdzić ofertę dla Twojego portfolio foto.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego
tel. 663-202-638, Krzysztof Szydłowski lub przez adres email: biuro@wmtv.pl Siedziba firmy: Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie.
Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Latest Posts