piątek, 23 lutego, 2024

Ostatnio dodane

Portfolio do agencji modelek, na castingi, teledyski – foto książka

Portfolio do agencji modelek lub na castingi tzw. polaroidy. Jest to podstawowy i zawsze wymagany rodzaj sesji fotograficznej dla każdej osoby która marzy o pracy w branży modelingu. Bez względu na doświadczenie zawsze są wymagane i mile widziane tego typu zdjęcia, ukazujące wygląd w jak najbardziej naturalny sposób, całą sylwetkę i twarz z delikatnym makijażem lub bez.

Dzięki tego typu sesji potencjalny zleceniodawca już na podstawie zdjęć typu. „polaroid” jest w stanie stwierdzić czy będzie możliwa współpraca, bez zbędnych rozczarowań do jakich często dochodzi na etapie osobistego spotkania gdy okazuje się, że przyszła całkowicie nie ta osoba co na zdjęciu. Ponieważ na zdjęciach przesyłanych jest nadmiar makijażu lub wszystko nienaturalnie podrasowane Photoshopem.

Dlatego pierwszą rzeczą jaką powinno się zrobić na początku swojego portfolio to właśnie sesja typu „polaroid”. W połączeniu z sesjami już stylizowanymi oraz wideo wizytówką każda agencja modelek czy organizatorzy castingów, teledysków w pierwszej kolejności skontaktują się z takim osobami.

Promocja sesja zdjęciowa w cenie 500zł + fotoksiążka GRATIS

Cena wykonania sesji typu polaroid, lub stylizowanej to 500zł netto. W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr. Cena nie obejmuje usług typu fryzjer, makijaż, stylizacja itp.
W cenie 500zł otrzymasz  najlepsze zdjęcia (wybrane z całej sesji) przygotowane do portfolio w formie elektronicznej. Dodatkowo  GRATIS otrzymasz foto książkę ze swoimi zdjęciami. Foto książka jako zbiór Twoich najlepszych zdjęć z pewnością wzbudzi większe zainteresowanie Twoją osobą podczas wyborów, castingów itp. W foto książce możesz pokazać swoje różne stylizacje i zakres pozowania co jest niemożliwe podczas castingów. Dzięki temu w profesjonalny sposób przedstawisz swoje portfolio.

Tu możesz sprawdzić ofertę wideo wizytówki

Podane ceny są kwotami netto.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego
tel. 663-202-638, Krzysztof Szydłowski lub przez adres email: biuro@wmtv.pl Siedziba firmy: Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie.
Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Latest Posts