piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnio dodane

Reklama nieruchomości w formie zdjęć lub filmu

Reklama foto lub wideo nieruchomości oferta skierowana do osób które chcą sprzedać nieruchomość (działka,dom,mieszkanie itp.)

Wykonam  mini sesję fotograficzną lub wideo reklamę dla sprzedawanej nieruchomości. Profesjonalne zdjęcia czy reklama wideo z pewnością bardziej zainteresuje przyszłych klientów. Dzięki temu konkurencja która robi zdjęcia z „komórki” zostanie daleko w tyle.

Reklama foto w cenie 200zł: do 5 sztuk zdjęć pokazujące nieruchomość na sprzedaż z jak najlepszej strony, przygotowane do publikacji w internecie (sposób i rodzaj zdjęć wcześniej ustalamy). Zdjęcia przekazane w formie elektronicznej na e-mail.

Reklama wideo w cenie 200zł: do 1 minuty reklamy wideo pokazujące nieruchomość na sprzedaż z jak najlepszej strony, przygotowane do publikacji w internecie (sposób i rodzaj zdjęć wcześniej ustalamy). Reklama wideo przekazana w postaci pliku lub link do ściągnięcia filmu.

WAŻNE: zarówno na zdjęciach oraz reklamie wideo znajduje się moje logo.

W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr. Oczywiście to tylko propozycja i wszystkie sesje omawiamy indywidualne.

Podane ceny są kwotami netto.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego
tel. 663-202-638, Krzysztof Szydłowski lub przez adres email: biuro@wmtv.pl Siedziba firmy: Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie.
Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Latest Posts