poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Ostatnio dodane

Reportaż fotograficzny ze ślubu i wesela – fotoksiążka GRATIS.

Reportaż fotograficzny ze ślubu i wesela + fotoksiążka gratis. Reportaż mający na celu udokumentowanie i przekazanie na zdjęciach całej szczęśliwej i wesołej atmosfery która panuje w dniu ślubu. Reportaż fotograficzny rozpoczynam od przygotowań po przez ceremonię zaślubin a kończę po oczepinach. Ze względu na duże doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt mogę zagwarantować że Państwo Młodzi oraz zaproszeni goście będą zadowoleni z moich usług.

W czasie reportażu wykonuję zdjęcia nie tylko Parze Młodej, ale też dla wszystkich gości. Zdjęcia grupowe, z rodzicami,  indywidualne. Ilość wykonanych zdjęć bez limitu. 

Oddaję minimum 200 wybranych zdjęć w formie cyfrowej, poddanej autorskiej obróbce w programie graficznym, dostarczone w formie elektronicznej lub link do ściągnięcia zdjęć. Pliki ze zdjęciami są przygotowane do wydruku w dowolnym laboratorium fotograficznym.  

Fotoksiążka GRATIS

Reportaż fotograficzny ze ślubu i wesela + fotoksiążka gratis – 2800zł. Oczywiście to tylko propozycja i wszystko omawiamy indywidualne.

 

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego
tel. 663-202-638, Krzysztof Szydłowski lub przez adres email: biuro@wmtv.pl Siedziba firmy: Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie.
Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Latest Posts