niedziela, 14 kwietnia, 2024

Ostatnio dodane

Filmowanie ślubu i wesela kamerzysta

Filmowanie ślubu i wesela. Oferta filmowania w tym samym dniu co dzień ślubu. Godzinę rozpoczęcia filmowania ustalam wcześniej z Państwem Młodych. Bez względu  czy zaczynam od przygotowań czy od samej ceremonii zaślubin cena się nie zmienia. W cenie standardowej może być wykonany teledysk np. z sesji fotograficznej lub jako oddzielny klip (jeżeli jest w tym samym dniu co ślub).

Staram się wcześniej wszystko ustalić w jakim klimacie ma być zrobiony film, jak długi, msza, życzenia, wesele, zabawy itp. Do każdego filmu podchodzę indywidualnie i dostosowuję się do gustu Państwa Młodych.

W przerwach gdy nie filmuję mogę robić zdjęcia, nie tylko dla Państwa Młodych ale również dla wszystkich gości bez limitu zdjęć. Zdjęcia oddaję w formie cyfrowej w cenie filmu.

W filmie umieszczam wywiady, życzenia od rodziców i gości co jest dodatkową atrakcją przy oglądaniu filmu już po weselu. 

Gotowy film oddaję po miesiącu od momentu dostarczenia wszystkich materiałów, które mają być wykorzystane w filmie tzn. zdjęcia, muzykę, napisy itp. Film przekazuję na pen-drive w eleganckim etui z motywem ślubnym oraz w formie elektronicznej lub jako link do pobrania filmu. Nie oddaję materiałów nie wykorzystanych oraz tzw. „żywca – przed obróbką”

Do wyboru dwie opcje filmowania: 

1). Filmowanie ślubu i wesela do zakończenia oczepin, film zmontowany w/g zaleceń Pary Młodej oraz moich autorskich pomysłów – cena 3500 zł. Oczywiście to tylko propozycja i wszystko omawiamy indywidualne.

2). Filmowanie ślubu i wesela do zakończenia oczepin, film bez montażu – cena 1900 zł. Oddaje cały materiał wideo jaki nagrałem. Można samemu zmontować film, lub oglądać tak jak się nagrało. Koszt takiej usługi – 1900 zł. Materiał wideo zgrywam na nośnik Państwa Młodych (możliwość oddania filmu na koniec wesela. Już na poprawinach możecie oglądać film ze ślubu i wesela.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego
tel. 663-202-638, Krzysztof Szydłowski lub przez adres email: biuro@wmtv.pl Siedziba firmy: Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie.
Tu sprawdzisz cennik naszych pozostałych usług

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Latest Posts