środa, 24 lipca, 2024

Ostatnio dodane

Casting do Miss Warmii i Mazur 2017 – tym razem na Kortowie w Olsztynie

Przed nami ostatni casting do konkursu Miss Warmii i Mazur 2017, który odbędzie się w czwartek 26.10 w Olsztynie. Nie zwlekaj! Może czekamy właśnie na Ciebie! Zgłoszenia on-line do castingu: http://missmazur.eu/zostan-miss-warmii-i-mazur/
 
 
Casting odbędzie się w Kortowie w Klubie Pracowników UWM „Baccalarium” 26.10.2017 (czwartek) od godziny 16:00.
 

PORADNIK DLA KANDYDATEK

Poradnik ten został przygotowany specjalnie dla kandydatek zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie Miss Warmii i Mazur i ma na celu wyjaśnienie najczęstszych wątpliwości, pomóc w odpowiednim przygotowaniu się do castingów i dodać pewności siebie…

Mamy nadzieję, że dzięki poświęceniu kilku minut na lekturę tego krótkiego artykułu Twoje szanse wzrosną!

Zgłoszenie do Miss Warmii i Mazur

Casting do Miss Warmii i Mazur prowadzony jest w kilku etapach. Pierwszym jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na oficjalnej stronie konkursu oraz załączenie zdjęć. Po wysłaniu aplikacji na podany adres e-mail kandydatka otrzyma wszelkie szczegóły oraz zaproszenie na najbliższy casting prezentacyjny. Spośród kandydatek obecnych na castingu jury wybierze grupę, która przejdzie do drugiego etapu. W przypadku dużej liczby zgłoszeń mogą się odbyć castingi dodatkowe, o których będziemy informować na stronie internetowej oraz w innych oficjalnych kanałach informacyjnych. Podczas prezentacji półfinalistek jury wybiera finałową grupę oraz kandydatki rezerwowe.

Prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest bardzo ważne – niepełne, nieprawdziwe lub źle wypełnione aplikacje będą odrzucane przez co możesz stracić szansę na start w konkursie. Zwróć więc szczególną uwagę na zgłoszenie – podaj prawidłowe wymiary i załącz dobre zdjęcia, pamiętaj o pełnych danych kontaktowych!

Jak się prawidłowo zmierzyć?

Zacznijmy może od banalnego ostrzeżenia – nie oszukuj! Wymiary wszystkich kandydatek przed wejściem do finału będą weryfikowane!

Waga – proponujemy zważyć się rano, wtedy Twoja waga będzie najniższa i najbardziej realna (nie będą miały wpływu zjedzone posiłki, napoje itp.)

Wzrost – pewnie wiesz, ile masz wzrostu ale przed wypełnieniem zgłoszenia postaraj się to sprawdzić jeszcze raz pamiętając o wyprostowanej sylwetce.

Biust – mierzysz z przodu na wysokości najbardziej wypukłego punktu biustu przechodząc tuż pod pachą, z tyłu lekko w górę.

Talia – poszukaj najwęższego miejsca w pasie, największego wcięcia. Ważne jest aby centymetr ułożony był możliwie poziomo.

Biodra – musisz znaleźć najszerszy punkt przy którym centymetr również ułożony jest poziomo. W zależności od rodzaju budowy wysokość pomiaru może być różna.

Podczas mierzenia się nie napinaj miarki – staraj się aby przylegała do ciała ale nie rób tego na siłę! W odróżnieniu od wymagań stawianych modelkom wybiegowym, w konkursach piękności dopuszczalne są nieco bardziej kobiece kształty więc nie przejmuj się zbytnio kilkoma dodatkowymi centymetrami. Jeśli podczas castingu okaże się, że powinnaś zredukować któryś z wymiarów dowiesz się o tym i na pewno dostaniesz szansę na pracę nad niedoskonałościami…

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Latest Posts