Pełna relacja z XXVIII gali Miss Warmii i Mazur [wideo]

2
W sobotę 2 marca w Olsztynie w Hotelu Kopernik odbył się najlepszy regionalny konkurs piękności, na którym wybrano nową 28. Miss Warmii i Mazur. Jego zwyciężczynią została 21-letnia Karolina Wasilewska z Morąga.
 
Warmia i Mazury to nie tylko najpiękniejszy region w Polsce. Znany jest również z tego, że mieszkają tutaj najpiękniejsze Polki. W ostatnich latach reprezentantki Warmii i Mazur sięgały po korony i tytuły w największych i najbardziej prestiżowych konkursach w Polsce i na świecie. Konkursy piękności od zawsze dostarczają dużej porcji wrażeń, emocji i niezapomnianych chwil. Przed ogłoszeniem wyników i tym razem emocje sięgały zenitu, a już po wszystkim widać było tylko łzy szczęścia i radości. W wielkim finale rozegranym w Olsztynie wystąpiło 12 kandydatek, które walczyły o nagrodę główną – 15.000 zł.
 
Galę finałową poprowadzili znany z Radia Zet Damian Michałowski i Krzysztof Jankiewicz. Choreografie do gali przygotował utytułowany tancerz i wschodząca gwiazda mediów Konrad Młodziński, gospodarz talk-show „15 cm Konrada”, w którym gości gwiazdy showbiznesu. Sesje zdjęciowe finalistek wykonał znany warszawski fotograf mody i gwiazd Robert Kobyliński. Na gali wystąpili pochodzący z Olsztyna Norbi, Diego oraz najbardziej popularny polski iluzjonista Just Edi Show.
 
Jury przyznało następujące tytuły: 
Miss Warmii i Mazur –  Karolina Wasilewska, Morąg
I Wicemiss Warmii i Mazur –  Natalia Schröder, Olecko
II Wicemiss Warmii i Mazur – Valentina Macierzewska, Mikołajki
III Wicemiss Warmii i Mazur – Alicja Biegalska, Olsztyn 
 
 
Nie zabrakło też tytułów komplementarnych, które przedstawiają się następująco: 
Miss Hotelu Kopernik – Karolina Obuchowska, Gołdap
Miss Azulena – Natalia Schröder, Olecko
Miss Twoje Krajobrazy – Natalia Włodecka, Olsztyn
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 
 
 
 

 
 

 

2 KOMENTARZE

  1. Jedna wielka Porażka! Widać że cała impreza ustawiona ! Wygrywa dziewczyna która drugi raz startuje w konkursie , mało tego publiczność wie kto wygra krzycząc jednogłośnie nr 15?? Kolejna rzecz dlaczego dziewczyna nie jest zdziwiona idac po koronę , że wygrała. Zachowała sie jakby wiedziała że wygra. Miss internetu potraktowana strasznie bez żadnej nagrody ? Szarfy? Wstyd!!!

    • Publiczność, która dopingowała i krzyczała głośno-nr 15- to my- rodzina finalistki, nikt nie bronił krzyczeć i dopingować swojej wybrance innym. A karolina 4 lata temu występowała jako nastoletnia kandydatka, i nic tu nie było ustawione, jest najpiękniejsza, ma klasę, pokorę i zasłużyła na koronę.Pozdrawiam serdecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj