wtorek, 23 lipca, 2024

Ostatnio dodane

Kortowiada 2017 – ZUMBA

Trzecia edycja wydarzenia przyciągnęła pod scenę tłumy i z powodzeniem mogłaby walczyć o kolejny rekord uczestników. Powodów ku temu było naprawdę dużo, ale pierwszym i najważniejszym był cel jaki organizatorzy postawili sobie w tym roku – pomagać. Odsłona maratonu ZUMBA 58 Kortowiady odbyła się pod hasłem pomocy dla podopiecznych Fundacji Przyszłość dla Dzieci, w projekcie Kilometry Dobra. Co to przebytego dystansu i kalorii jakie spalili uczestnicy podczas 3 godzinowego wysiłku nie mamy żadnego zwątpienia – czyn był heroiczny. W ten właśnie sposób powinien czuć się każdy z uczestników, który dotrwał do końca.

Wydarzenie zawierało w sobie kilka nowości. Przebieg maratonu urozmaicono o nowe taneczne inspiracje. Uczestnicy spróbować mogli swoich sił również w Salsation i Salsie, a obie te niespodzianki spotkały się z wielkim entuzjazmem. W tym roku sportowe emocje zapewnili miejscowi instruktorzy oraz goście, którzy pojawili się po raz pierwszy, bądź specjalnie przyjechali na maraton jak Marek Ciećwierz, którydla Kortowiady przybył aż z Torunia. W gronie instruktorów znaleźli się również niezawodni: Patrycja Polakowska, Patrycja Wieczorek, Michał Młyński, Gabi Chmielewska, Joanna Riabczenko, Kamila Grygorowicz.

Na scenie mieli okazję pokazać się również uczestnicy imprezy i wcielić się w rolę instruktorów i tancerzy salsy. Zdaje się, że ta możliwość bardzo przypadła im do gustu, bo ze sceny schodzili jeszcze szerzej uśmiechnięci – i nie chodziło tylko o zawartość upominków. Nagrody ufundowali partnerzy wydarzenia: Planeta Formy, Fitness Club Sylwetka, FitPerfect, Lilla Salsa Academy, Body Perfect oraz sponsorzy Jumping Zone, Rabatol oraz Urząd miasta Olsztyna.

Podczas trwania imprezy po jej terenie przechadzali się charakterystycznie oznakowani wolontariusze fundacji, którym można było wrzucać zbędny ciężar z portfeli. Dzięki hojności zebranych to wydarzenie może okazać się niezbędnym dla podopiecznych fundacji. Całość poprowadziła niesamowita w swoim fachu Anita Kozłowska „Cześć!” Tym słonecznym i energetycznym akcentem zakończyła się sportowa część Kortowiady. Zaangażowanie uczestników sprawiło, że już teraz śmiało można wróżyć, że za rok będzie jeszcze lepiej!

źródło: Kortowiada.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Latest Posts